Konwojowanie wartości inkaso

OFERTA

Konwojowanie wartości pieniężnych i inkaso

Konwojowanie wartości pieniężnych i inkaso zorganizowaliśmy w sposób profesjonalny, stosując się do „Ustawy o Ochronie Osób i Mienia”.

Załoga konwoju składa się z licencjonowanych, specjalistycznie przeszkolonych i doświadczonych pracowników, wyposażonych w broń palną krótką i maszynową, kuloodporne kamizelki, hełmy i środki łączności. Pieniądze przenoszone są w neseserach z elektrycznym systemem szokowo-akustycznym.

Dysponujemy specjalistycznym samochodem opancerzonym klasy C2/M2, wspieranym w razie potrzeby zmotoryzowanymi patrolami, gotowymi do podjęcia natychmiastowej interwencji.

Napisz do nas!

Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Czuwanie nad bezpieczeństwem

Dla każdego Klienta zostaje opracowana Instrukcja Konwojowa uwzględniająca specyfikę zaplanowanych tras konwoju, występowanie punktów newralgicznych, obowiązki osób wchodzących w skład konwoju i zasady postępowania w przypadkach nadzwyczajnych, zgodnie z wszelkimi procedurami gwarantującymi bezpieczeństwo.

Oprócz konwojowania wartości pieniężnych, świadczymy również usługi konwojowania innych przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych, które mogą stanowić cel działań przestępczych, np.: dzieła sztuki, klejnoty, tajne dokumenty.