O nas

O nas

Agencja Ochrony Mienia "SECRET SERVICE"

Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce przystąpiliśmy do realizacji zadań ochrony mienia oraz konwojowania wartości pieniężnych w nowych realiach gospodarczych. Działamy w zgodzie z przepisami dotyczącymi zasad funkcjonowania rynku ochrony mienia ( Ustawa o Ochronie Osób i Mienia ), przepisów Kodeksu Cywilnego oraz zasad Prawa Handlowego.

security guard standing on the gray floor

Koncesja usług ochroniarskich

Obecnie posiadamy, zgodnie z ustawowymi przepisami, koncesję na prowadzenie usług ochroniarskich Nr L-1774/00, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – ważną bezterminowo na terenie całego kraju oraz wszelkie inne wymagane licencje, polisy i pozwolenia na broń.

SECRET SERVICE

Firma z doświadczeniem

Agencja Ochrony Mienia „SECRET SERVICE” Sp. z o.o. świadczy swoje usługi od 1989 roku i opiera się wyłącznie na polskim kapitale.

USŁUGI OCHRONY

Wykorzystując w naszej pracy wszelkie nowości na równi ze sprawdzonymi rozwiązaniami technik zabezpieczających jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające zlecenia.

USŁUGI SPRZĄTANIA

Działamy z zaangażowaniem, oferując kompleksowe usługi sprzątania, aby zapewnić naszym klientom czystość, komfort i harmonię w ich przestrzeniach życiowych i biznesowych.
black and white concrete building during night time

Nasza misja

Wysoka jakość usług

Od początku działalności nieustannie dbamy o jakość usług oraz powiększamy obszar działania. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony mienia na terenie całego kraju. Ponoszone nakłady na wyposażenie agencji i szkolenie pracowników ochrony przynoszą efekt w postaci wieloletniej – wzorowej współpracy
z naszymi Klientami.

Naszą działalność ukierunkowaliśmy na kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie ochrony fizycznej stałej i doraźnej, systemów zabezpieczeń technicznych, projektowania i montażu instalacji alarmowych oraz konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów, od 1996r. rozwinęliśmy sferę działalności o usługi porządkowe.